FAQ - Klub Království hraček

Jak se stát členem Klubu Království hraček?

Zájemci o členství v Klubu se mohou zaregistrovat ve všech kamenných prodejnách Bambule, Sparkys a prostřednictvím webových stránek www.kralovstvi-hracek.cz, www.bambule.cz, www.sparkys.cz.

Kdy je možné čerpat veškeré výhody klubu?

Výhody Klubu je možné čerpat až poté, co provede člen Klubu tzv. doregistraci, v rámci níž potvrdí platnost svého e-mailu a uvede potřebné údaje pro čerpání nabízených výhod.

Kde lze získat klubovou kartu?

Na kamenných prodejnách získá zákazník svou klubovou kartu okamžitě po vyplnění registračního formuláře do Klubu. Na webových stránkách www.kralovstvi-hracek.cz a e-shopech získá člen Klubu po registraci virtuální klubovou kartou. Pokud bude chtít kartu plastovou, na pokladně kamenné prodejny sdělí číslo své virtuální karty a bude mu vydána karta plastová a bude přiřazena k jeho klubovému účtu.

Jak postupovat při ztrátě klubové karty?

Novou klubovou kartu vydají zákazníkovi na kterékoli kamenné prodejně. Zákaznická infolinka klubu vystavuje a zasílá novou klubovou kartu pouze členům ve zlatém slevovém patře.

Jaké výhody získává člen klubu?

Pouze pro členy Klubu je vždy připravena speciální nabídka produktů, které mohou nakoupit za výhodné klubové ceny. Pokud člen uvede ve svém klubovém účtu také příslušné údaje o dětech, získává výhodu - Překvapení k narozeninám či jmeninám, které si může vyzvednout na kamenných prodejnách po obdržení informačního emailu. jsou slevy ve formě dukátků, které členové klubu získávají nákupem vybraných produktů. Další výhodou, platnou pouze na kamenných prodejnách Bambule a eshopu www.bambule.cz, jsou slevy ve formě dukátků, které členové klubu získávají nákupem vybraných produktů.

Jak získat nárok na překvapení k narozeninám a jmeninám dětí?

Po přihlášení na klubový účet na stránkách www.kralovstvi-hracek.cz v záložce Moje děti lze přidat dítě a uvést potřebné údaje nebo případně kontaktovat infolinku Klubu.

Je potřeba si vytisknout email pro uplatnění překvapení k narozeninám nebo jmeninám?

Nárok na uplatnění překvapení k narozeninám nebo jmeninám je vygenerován ke klubovému účtu a nahrán na klubovou kartu. E-mail, který zákazník obdrží, je pouze informační. Není ho potřeba tisknout. K uplatnění postačí na prodejně předložit klubovou kartu.

Jak získat dukátky?

Dukátky získávají zákazníci nákupem vybraných produktů, následně je mohou proměňovat za slevy při dalších nákupech. Výše slevy na další nákup je určena počtem nasbíraných dukátků, přičemž jeden dukátek má hodnotu 1 Kč. Dukátky může zákazník uplatnit na kterýkoli další nákup v jakékoli výši, takže může získat i celý nákup zdarma – záleží na výši nasbíraných dukátků. Sbírání dukátků platí na kamenných prodejnách Bambule a e-shopu www.bambule.cz.

Jak zjistit výši získaných dukátků?

Při nákupu produktů v hodnotě do 500 Kč, získá člen klubu až 25 dukátků, což představuje slevu 5 % z ceny daného produktu, při nákupu ve výši do 1 000 Kč pak až 100 dukátků, tj. 10 % z ceny daného produktu. Nakoupí-li produkt v ceně nad 1 001 Kč, získá více než 150 dukátků, tj. 15 % z jeho ceny. Slevy se počítají z každého vybraného produktu na účtence. Sbírání dukátků platí na kamenných prodejnách Bambule a e-shopu www.bambule.cz.

Je nutné si uschovat účtenku s dukátky?

Ano, účtenky je nutné si uschovat. Počet připsaných dukátků za příslušný nákup nalezne vždy zákazník na účtence. Účtenku je nutné předložit společně s klubovou kartou doregistrovaného člena klubu pro uplatnění dukátků při příštím nákupu na Bambuli.

Lze uplatnit více účtenek s dukátky najednou?

Při dalším nákupu může doregistrovaný člen Klubu uplatnit dukátky z více účtenek zároveň. Platí pouze pro Bambuli.

Kde zjistím na prodejně výši dukátků za nákup určitého produktu?

Počet dukátků, které lze získat nákupem, zjistí zákazník v informačním kiosku na kamenných prodejnách po načtení daného produktu. Po nákupu se počet dukátků zobrazuje na účtence.

Jakou maximální výši dukátků lze uplatnit při nákupu?

Dukátky je možné uplatnit pouze do výše nákupu/účtenky. Zbylé dukátky propadají a není možné je převést na další nákup či je proplatit.

Za které hračky je možné získat dukátky?

Dukátky lze získat nákupem vybraných produktů, vztahuje se na většinu oblíbených značek dodavatelů Bambule. Produkty, za jejichž nákup nelze získat slevové dukátky, jsou viditelně označeny na prodejnách u regálové ceny a na eshopu bambule.cz u samotného výrobku.

Jsou klubové ceny stejné na eshopech i kamenných prodejnách?

Pro členy Klubu království hraček je vždy připravena nabídka produktů, které mohou zakoupit za výhodné klubové ceny. Nabídka výrobků s klubovými cenami se může lišit v kamenných prodejnách a na e-shopech. Tyto vybrané produkty jsou vždy označeny logem Klubu království hraček a je u nich uvedena klubová cena. V e-shopu může zákazník nakupovat za klubové ceny po přihlášení na svůj klubový účet Klubu království hraček.

Kde lze zjistit aktuální slevové nabídky pro členy klubu?

Podrobné informace k akcím a slevám získávají členové klubu v newsletteru, který je rozesílán emailem. Na eshopech jsou klubové ceny uvedeny přímo u výrobků, na prodejnách u regálových cen a také v tištěných letácích a katalozích.

Jak se přihlásit do mobilní aplikace Klubu Království hraček?

Pro přihlášení do aplikace Klubu Království hraček je potřeba zadat celý EAN klubové karty.

Pokud nechci získávat klubové informace e-mailem?

Pokud chce zákazník zrušit zasílání informačních e-mailů, je to možné v rámci zaslaného newsletteru - kliknutím na odkaz „Odhlásit z odběru novinek“ nebo požádat na infolince či e-mailem.

Platnost registračního e-mailu již vypršela, jak postupovat?

Klubový účet lze zákazníkovi aktivovat na infolince po ukončení platnosti registračního e-mailu. Na e-mail, který uvedl člen klubu v registraci, mu bude odeslán odkaz na nastavení nového hesla. Ke svému klubovému účtu se poté přihlásí na webu www.kralovstvi-hracek.cz, kde v záložce „Přihlášení“ zadá e-mail a heslo. Registrační údaje si vyplní ve svém klubovém profilu.

Jak aktualizovat své osobní údaje, které byly zadány při registraci?

Změna údajů člena Klubu je možná na klubovém účtu na www.kralovstvi-hracek.cz po přihlášení.

Zapomněl jsem heslo do Klubu, co dělat?

Na stránkách www.kralovstvi-hracek.cz v části Přihlášení, zákazník vybere odkaz „Zapomněli jste své heslo?“ a poté se objeví pole pro zadání e-mailu. Zákazníkovi na e-mail přijdou pokyny pro nastavení nového hesla.

Jak prodloužit platnost dárkových poukázek?

Dárkovou poukázku je potřeba vyčerpat do data její platnosti. Případně je možné požádat o její prodloužení, ale pouze v době její platnosti. V tom případě je možné prodloužit platnost poukázky o tři týdny. Dárkový poukaz, který je neplatný, není možné již prodloužit. Na poukazu je uveden datum platnosti a do tohoto data je potřeba dárkový poukaz využít.

Jak vrátit zboží zakoupené na kamenné prodejně?

Na kamenné prodejně je možná pouze výměna zboží, nikoliv vrácení hotovosti. Výměnu/reklamaci zboží je možné uplatnit v kterékoli prodejně v původním obalu s účtenkou.

Kde získat více informací o e-shopových objednávkách?

E-shop Bambule ( ebambule@alltoys.cz, tel.: 725 331 122 ), e-shop Sparkys ( eshop@sparkys.cz, tel.: 777 722 088 ). V případě dotazů na Klub Království hraček ( info@kralovstvi-hracek.cz, tel.: 606 067 358)