FAQ

vše, co potřebujete vědět

hrad

> REGISTRACE

Jak se stát členem Klubu Království hraček?

Do Klubu se můžete zaregistrovat ve všech kamenných prodejnách Bambule Království hraček, SPARKYS a HM Studio a prostřednictvím webových stránek www.klubhracek.cz, www.bambule.cz, www.sparkys.cz, www.rondo.cz a aplikace Portmonka.

Jaký je postup registrace na kamenné prodejně?

Registraci na kamenných prodejnách Bambule a Sparkys lze provést na tabletech umístěných na pokladnách prostřednictvím online registračního formuláře.

Jaký je postup registrace na online?

Registrace online probíhá na webu www.klubhracek.cz zadáním e-mailu do registračního formuláře. Na e shopech www.bambule.cz a www.sparkys.cz zakliknutím políčka se souhlasem s registrací do Klubu hraček.

Jsem registrovaný/á, ale nemohu čerpat všechny výhody Klubu, co mám dělat?

Čerpat všechny výhody může pouze řádný člen Klubu. Řádným členem se stáváte v okamžiku, kdy potvrdíte správnost své e-mailové adresy. Správnost e-mailové adresy potvrdíte proklikem z registračního e-mailu, který vám byl zaslán.

Co mám dělat, když registrační e-mail nedorazil?

Zavolat nebo napsat na infolinku Klubu (kontakt: 606 067 358, info@kralovstvi-hracek.cz). Na infolince je potřeba sdělit e-mail, na který byla provedena registrace, případně číslo klubové karty.

Platnost registračního e-mailu již vypršela, jak postupovat?

Zavolat nebo napsat na infolinku Klubu (kontakt: 606 067 358, info@kralovstvi-hracek.cz). Na infolince je potřeba sdělit e-mail, na který byla provedena registrace, případně číslo klubové karty

> KLUBOVÁ KARTA

Jak získám klubovou kartu?

Klubová karta vám bude zaslána na e-mail po potvrzení správnosti vašeho e-mailu.

Jak získám fyzickou klubovou kartu?

Fyzickou klubovou kartu lze získat na jakékoli kamenné prodejně Bambule Království hraček, Sparkys nebo HM Studio. Stačí na pokladně sdělit číslo své online karty a bude vám vydána fyzická karta.

Co mám dělat, když ztratím fyzickou klubovou kartu?

Novou klubovou kartu vydají na jakékoli kamenné prodejně Bambule Království hraček, Sparkys nebo HM Studio. Stačí znát číslo staré klubové karty, které zjistíte po přihlášení ke svému účtu na webu www.klubhracek.cz.

Co mám dělat, když zapomenu číslo karty?

Číslo vaší karty naleznete po přihlášení ke svému účtu na www.klubhracek.cz. Nebo vám číslo vaší klubové karty sdělí infolinka, stačí znát e-mail, ke kterému je karta přiřazena.

Pokud ztratím kartu a nechám si vystavit novou, přijdu o své výhody?

Ne, všechny výhody vám budou přepsány na novou klubovou kartu.

Může na jednu klubovou kartu nakupovat celá rodina?

Ano, klubová karta je přenosná, může na ni nakupovat celá rodina. Za používání odpovídá majitel klubové karty (registrovaný člen).

> VÝHODY

Kdo může čerpat výhody Klubu?

Výhody Klubu může čerpat pouze řádný člen. Tedy člen, který potvrdil správnost e-mailové adresy a uvedl potřebné údaje pro čerpání nabízených výhod.

Kde je možné čerpat výhody Klubu?

Výhody Klubu lze čerpat na všech kamenných prodejnách Bambule Království hraček, Sparkys a HM Studio, seznam prodejen je dostupný na eshopech www.bambule/prodejny.cz a www.sparkys.cz/prodejny.

Jak mohu čerpat výhody na eshopech?

Výhody na eshopech www.bambule.cz a www.sparkys.cz lze čerpat pouze po propojení klubového a e-shopového účtu. Propojit účty lze na www.klubhracek.cz nebo na www.bambule.cz a www.sparkys.cz.

Jaké výhody získává člen Klubu?

Hlavní výhodou jsou Dukátky. Dukátky člen Klubu získává za nákupy a uplatňuje je za slevy na další nákupy. Více o dukátkcích viz samostatný bod. Dalšími benefity jsou Klubové ceny – vybrané položky jsou dostupné za výhodnější ceny pro členy Klubu, Překvapení – během roku na vás čeká několik překvapení (k svátku a narozeninám dětí, výročí členství), Speciální slevové akce určené jen členům Klubu (např. sleva XX % na vše), Speciální partnerské nabídky – slevy a jiné výhody, které poskytují partneři Klubu. Seznam partnerů Klubu najdete na www.klubhracek.cz.

> VÝHODY - DUKÁTKY

Co jsou dukátky?

Dukátky jsou bonusové body, které člen Klubu získává za nákupy vybraných položek a následně je uplatňuje a vyměňuje za slevy na další nákupy. Hodnota jednoho dukátku je 1 Kč. Na další nákup lze uplatnit libovolný počet dukátků a tak získat i celý nákup zdarma.

Je sbírání dukátků omezené?

Ale u vybraných akčních položek je vydávání dukátků pozastaveno – akční položky Lego, položky s klubovou cenou.

> VÝHODY – DUKÁTKY – SBÍRÁNÍ DUKÁTKŮ

Jak získám dukátky?

Dukátky získává každý řádný člen nákupem vybraných produktů na kamenných prodejnách Bambule Království hraček, Sparkys a HM Studio a také na eshopech www.bambule.cz a www.sparkys.cz na své online konto.

Za které hračky získávám dukátky?

Dukátky lze získat nákupem vybraných produktů, vztahuje se na většinu oblíbených značek dodavatelů Bambule, Sparkys a HM Studio. Na kamenných prodejnách Bambule, Sparkys a HM Studio jsou označeny položky, za jejichž nákup nevydáváme dukátky. Na e-shopu www.bambule.cz a www.sparkys.cz jsou označeny položky, za jejichž nákup dukátky sbíráte

Kolik získám dukátků?

Dukátky sbíráte za každých 20 Kč hodnoty položek.

  • 1 dukátek za každých 20 Kč z ceny položky v hodnotě do 499,90 Kč.
  • 2 dukátky za každých 20 Kč z ceny položky v hodnotě od 500 Kč do 999,90 Kč.
  • 3 dukátky za každých 20 Kč z ceny položky v hodnotě od 1000 Kč.
Dukátky se počítají z každého vybraného produktu na účtence.

Kde zjistím výši dukátků, které získám za nákup dané položky?

Počet dukátků, které lze získat nákupem, zjistí zákazník v informačním kiosku na kamenných prodejnách Bambule Království hraček po načtení dané položky. Na kamenných prodejnách Sparkys zjistíte výši dukátků na pokladně, po načtení daného produktu. Po nákupu se počet dukátků zobrazuje na účtence. Na eshopu www.bambule.cz a www.sparkys.cz se počet dukátků, zobrazuje v detailu každé položky.

Kdy se mi dukátky připíší na mé konto?

Při nákupu na kamenné prodejně Bambule Království hraček, Sparkys a HM Studio se dukátky na konto připisují okamžitě. Při nákupu na eshopu www.bambule.cz a www.sparkys.cz se dukátky připíší 14 dní od převzetí objednávky.

Mohu si nahrát na své konto dukátky, které jsem získal/a před registrací?

Ne, bohužel dukátky získané před registrací nelze na konto připsat.

Zapomněl/a jsem předložit svou kartu při nákupu, jak získám dukátky z tohoto nákupu?

Dukátky lze nahrát na konto prostřednictvím infolinky Klubu. Pro připsání dukátků je potřeba znát – číslo klubové karty, číslo účtenky, hodnotu účtenky a hodnotu dukátků z účtenky.

Kde zjistím stav svého konta dukátků?

Stav dukátků zjistíte po přihlášení ke svému účtu na www.klubhracek.cz, v sekci Moje konto. Nebo pokud máte propojené účty, tak i po přihlášení na www.bambule.cz a www.sparkys.cz. Stav konta vám sdělí i na prodejně po načtení klubové karty.

Jak zjistím platnost svých dukátků?

Platnost dukátků zjistíte po přihlášení na www.klubhracek.cz v sekci Mé konto.

> VÝHODY – DUKÁTKY – EXTRA DUKÁTKY

Co jsou extra dukátky?

Extra dukátky jsou dukátky navíc, které člen získává z různých akcí či za úkony provedené v rámci Klubu. Akce, za které člen získává extra dukátky, jsou: vícenásobné dukátky, dárek k nákupu vybraných položek atd. Člen získává extra dukátky, pokud jako odměnu za registraci, vyplnění svého profilu nebo přivedením nového člena.

> VÝHODY – DUKÁTKY – UPLATŇOVÁNÍ DUKÁTKŮ

Kde uplatním získané dukátky?

Získané dukátky lze uplatnit na jakékoli kamenné prodejně Bambule Království hraček, Sparkys, HM Studio nebo na e-shopu www.bambule.cz nebo www.sparkys.cz, bez ohledu, kde byly získány.

Je nutné si uschovat účtenku s dukátky?

Ne, dukátky se připisují na vaše online konto.

Jakou maximální výši dukátků lze uplatnit při nákupu?

Dukátky je možné uplatnit do výše celého konta (pokud hodnota nákupu převyšuje stav konta) nebo nákupu či účtenky (pokud stav konta převyšuje hodnotu účtenky), zbylé dukátky zůstávají na vašem online kontě.

Mají dukátky omezenou platnost?

Ano, dukátky jsou platné 6 měsíců od jejich získání.

> VÝHODY - KLUBOVÁ CENA

Co je klubová cena?

Klubová cena je cena pouze pro členy Klubu. Klubová cena může mít 2 úrovně:

  • základní klubová cena – získá každý řádný člen Klubu po předložení klubové karty
  • zvýhodněná klubová cena – získá každý řádný člen Klubu, který bude mít na svém kontě minimálně stanovený počet dukátků

Kde zjistím aktuální klubové ceny?

Přehled všech klubových cen je dostupný na eshopech www.bambule.cz a www.sparkys.cz, kde jsou klubové ceny uvedeny přímo u daných položek. Klubové ceny jsou také dostupné na prodejnách Bambule Království hraček, Sparkys a HM Studio, také přímo u daných položek. A také jsou uvedeny v aktuálních letácích a katalogách.

Jsou klubové ceny stejné na e-shopech i kamenných prodejnách?

Nabídka položek s klubovou cenou se může lišit v kamenných prodejnách a na e-shopech. Položky s klubovou cenou jsou na kamenné prodejně označeny regálovou cenovkou.

Získám dukátky i za položky s Klubovou cenou?

Dukátky za nákup položky s klubovou cenou nelze získat.

> VÝHODY - KLUBOVÁ CENA – ZÁKLADNÍ KLUBOVÁ CENA

Jak získám základní klubovou cenu?

Pro získání základní klubové ceny stačí předložit klubovou kartu.

> VÝHODY - KLUBOVÁ CENA – ZVÝHODNĚNÁ KLUBOVÁ CENA

Co je zvýhodněná klubová cena?

Zvýhodněná klubová cena představuje cenu vybraných položek ve formě dukátků a doplatku v Kč (např. 20 D + 49,-). Tato cena je vždy nejvýhodnější nabídkou vybraného produktu.

Jak získám zvýhodněnou klubovou cenu?

Pro získání zvýhodněné klubové ceny je potřeba předložit klubovou kartu a mít na kontě alespoň stanovený počet dukátků.

> VÝHODY - PŘEKVAPENÍ

Jaké překvapení během roku dostanu?

Během roku lze získat několik překvapení.

Překvapení k narozeninám – v měsíci narozenin dětí

Překvapení k jmeninám – v měsíci svátku dětí

Překvapení k výročí členství – v měsíci registrace do Klubu

Jak získám nárok na Překvapení k narozeninám a jmeninám dětí?

Po přihlášení ke klubovému účtu na stránkách www.klubhracek.cz v záložce Moje údaje lze přidat dítě a uvést potřebné údaje k získání Překvapení k narozeninám a jmeninám.

Je potřeba si vytisknout e-mail pro uplatnění Překvapení k narozeninám nebo jmeninám?

E-mail, který je zaslán, je pouze informační, není potřeba ho tisknout. K uplatnění postačí na prodejně předložit klubovou kartu

Kde mohu vyzvednout Překvapení?

Překvapení lze vyzvednout pouze na kamenných prodejnách Bambule Království hraček, Sparkys a HM Studio.

Kdy dostanu Překvapení?

Informace o získání Překvapení je automaticky zasílán na e-mail 1. den v měsíci, kdy vzniká nárok na Překvapení.

Jaká je platnost Překvapení?

Překvapení jsou platná 2 měsíce od vydání.

> VÝHODY - SPECIÁLNÍ PARTNERSKÉ NABÍDKY

Co jsou Speciální partnerské nabídky?

Speciální partnerské nabídky jsou exkluzivní výhody od partnerů Klubu pro jeho členy. Tyto partnerské nabídky mohou být dlouhodobé nebo krátkodobé. Přehled všech partnerských nabídek naleznete na www.klubhracek.cz.

Jak získám Speciální partnerskou nabídku?

Partnerské nabídky jsou dostupné všem členům Klubu na www.klubhracek.cz. Podmínky a postup získání výhody se objeví po přihlášení ke klubovému účtu.

> APLIKACE

Jak se přihlásit do mobilní aplikace Klubu Království hraček?

Pro přihlášení do aplikace Klubu Království hraček je potřeba zadat celý EAN klubové karty.

K čemu potřebuji aplikaci Klubu Království hraček?

V aplikaci máte vše na jednom místě, svůj účet, své dukátky, svou klubovou kartu. Ale také zde najdete přehled všech aktuálních klubových cen, nabídek a výhod, které klub nabízí.

> MŮJ ÚČET

Pokud nechci získávat klubové informace e-mailem?

Pokud chcete zrušit zasílání informačních e-mailů, je to možné v rámci zaslaného newsletteru - kliknutím na odkaz „Odhlásit z odběru novinek“ nebo požádat na infolince či e-mailem.

Jak aktualizují své údaje, které byly zadány při registraci?

Změna údajů člena Klubu je možná na klubovém účtu na www.klubhracek.cz po přihlášení.

Zapomněl/a jsem heslo do Klubu, co dělat?

Na stránkách www.klubhracek.cz v části Přihlášení, zákazník vybere odkaz „Zapomněli jste své heslo?“ a poté se objeví pole pro zadání e-mailu. Zákazníkovi na e-mail přijdou pokyny pro nastavení nového hesla.

Kde získám více informací

E-shop Bambule (ebambule@alltoys.cz, tel.: 725 331 122), Sparkys (eshop@sparkys.cz, tel.: 777 722 088). V případě dotazů na Klub hraček (info@kralovstvi-hracek.cz, tel.: 606 067 358)